PVC-U plastikiniai vamzdžiai

IBG PVC-U plastikiniai vamzdžiai skirti šalto vandens tiekimo bei paskirstymo sistemoms įrengti. Tai mažo svorio, atspari rūdims ir daugeliui cheminių junginių, nedegi ir labai tvirta klijuojamo vamzdyno sistema. PVC-U plastikiniai vamzdžiai montuojami tiek buityje, tiek pramonės šakose.  Sistemos įrengimas paprastas ir greitas, tuo pačiu užtikrinantis patikimus sujungimus.

Visi gaminiai atitinka privalomus EN grupės standartus, jiems suteikiama 50 metų garantija.

Profesionalams

PVC-U plastikiniai klijuojami vamzdžiai skirti šaltam vandeniui. Maksimali skysto agento temperatūra - ne aukštesnė nei 23°C, maksimalus slėgis - ne daugiau kaip 40 atmosferų.

Plastikiniai vamzdžiai PVC-U jungiami juos klijuojant. Specialūs agresyvūs klijai ištirpina fasoninės detalės bei vamzdžio sieneles. Ilgainiui klijai išgaruoja, o klijuojamos sienelės tirpdamos minkštėja ir tarpusavyje susimaišo, tuo būdu gaunant vienalytę siūlę.

Proceso rezultatas - dvigubai stipresnės vamzdyno sienelės sujungimo vietoje. Elementų sujungimas chemiškai aktyvių klijų technologija nereikalauja specialios įrangos ar prietaisų, taip pat nereikalingas elektros energijos tiekimas į montavimo vietą.

Namams

Jei norite paprastai ir greitai pakeisti ar sumontuoti naują vamzdyną savo namuose, klijuojami plastikiniai vamzdžiai - vienas geriausių pasirinkimų. Jų įrengimas nereikalauja ypatingų įgūdžių (žinoma, jei neketinate įrengti sudėtingų objektų). Plastikinių vamzdžių ir jungiamųjų detalių privalumas - jų ilgaamžiškumas, atsparumas vandens bei daugelio chemikalų poveikiui, paprastas ir greitas montavimas.

PVC-U techniniai parametrai

Plastikinių vamzdžių medžiaga - U-PVC (neplastikuotas polivinilchloridas).
Šio tipo plastikas idealiai tinka ilgaamžėms vamzdynų sistemoms. Jo sudėtyje yra stabilizatorių, suteikiančių atsparumą ultravioletiniams saulės spinduliams. U-PVC produktų gebėjimas atlaikyti slėgį priklauso nuo žaliavos polimerizacijos laipsnio ir jungčių konstrukcijos.

Skaityti daugiau...

PVC-U montavimo instrukcija

Plastikinių vamzdžių PVC-U montavimo instrukciją lietuvių kalba galite atsisiųsti .pdf formatu.

Skaityti daugiau...

Kontaktai

Prekybos salonas
Europos pr. 102
Kaunas, 46351
Tel.: (8-37) 395001
Mob. tel.: 8-614 55044
Faks: (8-37) 395001
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vilniaus biuras
Naugarduko g. 57
Vilnius, 03160
Tel.: (8-5) 2163091
Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Jei kilo klausimų...

Atsakysime ne vėliau kaip per vieną darbo dieną.
* Privalomi laukai
captcha
Atnaujinti