PVC-U plastikiniai vamzdžiai

PVC-U plastikiniai vamzdžiai

PVC-U plastikiniai vamzdžiai skirti šalto vandens tiekimo bei paskirstymo sistemoms įrengti. Tai mažo svorio, atspari rūdims ir daugeliui cheminių junginių bei labai tvirta klijuojamo vamzdyno sistema. PVC-U plastikiniai vamzdžiai montuojami tiek buityje, tiek pramonės šakose. Sistemos įrengimas paprastas ir greitas, tuo pačiu užtikrinantis patikimus sujungimus.  

Visi gaminiai atitinka privalomus EN grupės standartus. Jei sistema sumontuota tinkamai, ji gali tarnauti daugiau nei 50 metų .

Profesionalams

PVC-U plastikiniai klijuojami vamzdžiai skirti šaltam vandeniui. Maksimali skysto agento temperatūra - ne aukštesnė nei 60°C, maksimalus slėgis - ne daugiau kaip 16 atmosferų.

Plastikiniai vamzdžiai PVC-U jungiami juos klijuojant. Fasoninės detalės specialių klijų pagalba jungiamos su vamzdžiu arba tarpusavyje. Ilgainiui klijai išgaruoja, o klijuojamos sienelės tirpdamos minkštėja ir tarpusavyje susimaišo, tuo būdu gaunant vienalytę siūlę.

Proceso rezultatas - dvigubai stipresnės vamzdyno sienelės sujungimo vietoje. Elementų sujungimas chemiškai aktyvių klijų technologija nereikalauja specialios įrangos ar prietaisų, taip pat nereikalingas elektros energijos tiekimas į montavimo vietą.

Namams

Jei norite paprastai ir greitai pakeisti ar sumontuoti naują vamzdyną savo namuose, klijuojami plastikiniai vamzdžiai - vienas geriausių pasirinkimų. Jų įrengimas nereikalauja ypatingų įgūdžių (žinoma, jei neketinate įrengti sudėtingų objektų). Plastikinių vamzdžių ir jungiamųjų detalių privalumas - jų ilgaamžiškumas, atsparumas vandens bei daugelio chemikalų poveikiui, paprastas ir greitas montavimas.

PVC-U techniniai parametrai

Plastikinių vamzdžių medžiaga – PVC-U (neplastikuotas polivinilchloridas).Šio tipo plastikas idealiai tinka ilgaamžėms vamzdynų sistemoms. Jo sudėtyje yra stabilizatorių, suteikiančių atsparumą ultravioletiniams saulės spinduliams. PVC-U produktų gebėjimas atlaikyti slėgį priklauso nuo žaliavos polimerizacijos laipsnio ir jungčių konstrukcijos.

Skaityti daugiau...

PVC-U klijuojamojo vamzdyno kainynas 2016

Kviečiame atsisiųsti PVC-U klijuojamojo vamzdyno kainyą 2016 metams